06.jpg

Науково-технічний центр «Біомаса»

Ми робимо майбутнє зеленим!

Олійник Євген Миколайович

зав. відділу теплоенергетики

Рік вступу до НТЦ "Біомаса": 2006

Освіта: Інженер – теплоенергетик, Національний технічний університет України "КПІ", спеціальність «Котло та реакторобудування», 2002р.

Спеціалізація: Технології та обладнання для отримання теплової та електричної енергії з біомаси. Інженерні розрахунки котелень і ТЕЦ, енергетичних циклів, спеціальних розрахунків парових та водогрійних котлів. Розробка схемних і технічних рішень по створенню нового енергетичного обладнання, в т.ч. розробка та обгрунтування доцільності реконструкції котельного обладнання та будівництва нових котелень, що працюють на біопаливі. Розробка, аналіз і оцінка техніко-економічних показників інвестиційних проектів використання енергетичного обладнання, впровадження у виробництво, підготовка та реалізація будівельних проектів. РОзробка стратегій розвитку та управління проектами.

Досвід роботи:

Приймав участь в проектах UKEEP (Україна) , MOSEFF (Молдова) від ЄБРР в якості технічного консультанта при проведені енергоаудитів промислових та комунальних підприємств, USAID, GIZ, UNDP/ Досвід з підготовки та розробки проектно-кошторисної документації проектів енергетичного використання біомаси, маркетингові дослідження ринків енергетичного обладнання та біосировини. Значний досвід з оцінки та підготовки інвестиційних біоенергетичних проектів, проведення навчальних семінарів. Підготовка аналітичних матеріалів та наукових статей, участь в конференціях.

Попередній досвід роботи: Розробка промислових котельних установок для спалювання лушпиння соняшника на посаді інженера 1 категорії в КПНУ «Оргхарчопром». Займав посаду керівника групи в відділі головного конструктора СПКТБ «Енергомашпроект».

Контактна інформація:

E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Тел. +38 044 4532856

 

Наукові і популярні статті:

Биоэнергетическая перспектива Украины
Альтернатива дорогому газу
Альтернативное теплоснабжение за счет использования соломы
Европейский опыт использования древесины для теплоснабжения
Котлы для сжигания соломы
Согреемся соломой
Солома обогреет села
Энергетические плантации. Возможно ли уменьшить зависимость Украины от импортируемых энергоносителей?

Біоенергетична асоціація України

Проект BIOPLAT-EU

uref-17

 

Контакти

тел./факс: (+38 044) 456-94-62
тел./факс: (+38 044) 453-28-56

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса, карта та інші контакти.