05.jpg

Науково-технічний центр «Біомаса»

Ми робимо майбутнє зеленим!

21 вересня 2016 г. состоялся семинар «Сотрудничество в сфере биоэнергетики Украина - Нидерланды», в рамках Дванадцятої міжнародної конференції "Енергія з біомаси" відбувся семінар "Співробітництво в сфері біоенергетики Україна – Нідерланди". Метою семінару було використання біомаси в централізованому теплопостачанні. 

Україна зіткнулася з серйозними енергетичними проблемами, і біомаса може зробити істотний внесок у виробництво теплової енергії, електроенергії та біопалив. Україна, як і Нідерланди, перебуває у пошуку високоякісних і надійних альтернатив для досягнення більшої незалежності від традиційних джерел енергії. Нідерланди можуть бути ідеальним партнером України для співпраці у сфері підвищення рівня використання потенціалу виробництва надійної та високоякісної енергії з біомаси. У порівнянні з іншими країнами, Нідерланди скористались викликами для виявлення можливостей та комплексних рішень. Голландські рішення - ефективні, високотехнологічні, перевірені практикою та досвідом, та легкі у застосуванні. Голландські компанії мають великий досвід  дослідження та промислового впровадження різних біоенергетичних технологій: анаеробного зброджування, прямого спалювання, сумісного спалювання, отримання енергії з відходів, виробництва біопалива та розвитку біо-орієнтованої економіки загалом.

Даний семінар був присвячений вивченню можливостей співпраці для розробки спільних біоенергетичних проектів в секторі теплопостачання на рівні муніципалітетів. Висловити свою зацікавленість та прийняти участь у індивідуальних В2В бізнес зустрічах (метчмейкінг) запрошуються українські компанії, державні установи та представники муніципалітетів.

Нижче Ви можете ознайомитись з презентаціями учасників семінару "Співробітництво в сфері біоенергетики Україна – Нідерланди"

1. Вільям Мааскант, PIB. Біомаса від сільського і лісового господарства, як джерело для місцевих енергоефективних рішень - голландською технологією.
2. Віллі Байен, KARA Energy Systems B.V. Голландська технологія, вироблено в Україні: Heateco - powered by KARA.
3. Андрій Кирчів, АЕМУ. Енергоефективні міста України і проблеми та рішення для виробництва енергії з біомаси.
4. Георгій Гелетуха, БАУ. Стан та перспективи розвитку біоенергетики в Україні. Перспективи впровадження конкурентного ринку теплової енергії.
5. Кейс Квант, Нідерландська Агенція Підприємств, Міністерство економіки Нідерланди. Теплопостачання на основі біомаси в муніципальному секторі та промисловості в Нідерландах.
6. Вольтер Ельберсен, Вагенінгенський університет, старший науковий співробітник в сфері біоенергетики. Стале виробництво біомаси в регіонах.
7. Ґерхард Мьоген, BTG-BTL/Empyro, генеральний директор. Піроліз для підвищення цінності біомаси в Україні.
8. Вільям Мааскант/Андрій Єфімов, PIB. Модель ЕСКО для місцевих опалювальних рішень.
9. Володимир Лященко, Координатору проекту UNDP. Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні.
10. Сергій Швайка, перший заступник міського голови, м. Миргород. Досвід м. Миргород Полтавської області у впровадженні теплопостачання на біомасі.
11. Жак Базен, Університет прикладних наук Saxion, Нідерланди. Міжнародне співробітництво.
12. Жак Базен, Університет прикладних наук Saxion, Нідерланди. Розробка бізнес моделі.

Біоенергетична асоціація України

Проект BIOPLAT-EU

uref-17

 

Контакти

тел./факс: (+38 044) 456-94-62
тел./факс: (+38 044) 453-28-56

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса, карта та інші контакти.