05.jpg

Науково-технічний центр «Біомаса»

Ми робимо майбутнє зеленим!

Період виконання проекту: 2016

Фінансуюча організація: Проект “Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі України”, ПРООН в Украіні

Проблематика необхідності проведення поставлених досліджень пов’язана з відсутністю об’єктивних даних про стан ринку виробництва та перспективи впровадження котлів на біопаливі в Україні. Динамічний розвиток нового сектору виробництва теплової енергії з біомаси, національні цілі по збільшенню частки відновлюваних джерел енергії, потреба у зменшенні викидів парникових газів потребують визначення не лише поточного стану сектору але й перспектив й масштабів його розвитку.

Проведені дослідження стосуються ринку біопаливних котлів, що утворений великою кількістю виробників та продавців. Дослідження базуються на вивченні та аналізі виробництва та споживання котлів період 2012-2015 рр. Межа досліджень – уся територія України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Напрямок досліджень – дослідження відкритого ринку виробників, товарів та їх конкурентоспроможності.

В даному дослідженні до ринку теплопостачання відносяться системи централізованого теплопостачання, індивідуальні системи теплопостачання бюджетних установ та організацій державної, комунальної та приватної форми власності, де існують джерела виробництва теплової енергії з біомаси, що використовуються для забезпечення потреб як власних так і сторонніх споживачів в тепловій енергії – опалення та гарячого водопостачання.

Біоенергетична асоціація України

Проект BIOPLAT-EU

uref-17

 

Контакти

тел./факс: (+38 044) 456-94-62
тел./факс: (+38 044) 453-28-56

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса, карта та інші контакти.