03.jpg

Науково-технічний центр «Біомаса»

Ми робимо майбутнє зеленим!

Seminar Energy Crops

Період виконання проекту: 2016-2018

Фінансування: програмою досліджень та іновацій Європейського Союзу Горизонт 2020 за грантовою угодою № 91846.

Мета проекту: демонстрація можливостей використання земель країн-членів ЄС для сталого виробництва біоенергетичної сировини, яке не матиме впливу на постачання продуктів харчування та кормів, а також не створюватиме конкуренції землям, які наразі відновлюються та/або зберігаються. Заходи і результати проекту встановлять основу для створення і зміцнення місцевих вартісних ланцюжків (value chain) біоенергетики, які є конкурентоспроможними і які відповідають найвищим стандартам сталості, тим самим сприяючи становленню ринку сталої біоенергетики в ЄС.

Цільові країни проекту: Україна, Італія, Німеччина.

Виконання проекту: 36-місяців, 12 партнерів, 6 інфо днів (цільові країни), 5 тренінгових подій (країни інформаційної підтримки), 4 етапи, 3 демо-країни, 1 фінальна подія.

За виконанням проекту Ви можете слідкувати через офіційний сайт проекту FORBIO та через сайт НТЦ "Біомаса".

В рамках проекту FORBIO буде розроблена методологія для оцінки потенціалу виробництва сталої біоенергетичної сировини на малодоступних та малопродуктивних землях в Європі (забруднених, покинутих, маргінальних, під паром тощо) на місцевому рівні та конкретних майданчиках. Керуючись цією методологією, в рамках проекту буде розроблено декілька техніко-економічних оцінок для обраних пілотних майданчиків у трьох країнах. Проект FORBIO також застосує низку інноваційних підходів, щоб розробити дорожні карти для усунення економічних та не економічних бар’єрів до впровадження сталої біоенергетики, а також для підтримки та сприяння формуванню партнерських відносин між фермерами, виробниками біоенергії та місцевими установами. Крім того, проект буде сприяти підвищенню обізнаності та формуванню потенціалу, для того, щоб поділитися досвідом та кращими практиками.

Цілі:

  • Виявлення соціальних, економічних, екологічних та пов'язаних з управлінням можливостей і проблем для розгортання виробництва та використання удосконалених біопалив (другого покоління) через серію консультацій за участю багатьох зацікавлених сторін.
  • Оцінка агрономічного і техніко-економічного потенціалу відібраних ланцюжків постачання біопалива другого покоління на обраних площадках в цільових країнах.
  • Оцінка екологічної, соціальної та економічної сталості обраних ланцюжків постачання біопалива другого покоління в цільових країнах.
  • Аналіз економічних і позаекономічних бар'єрів для становлення ринку обраних сталих технологій біоенергетики; і розробка стратегій щодо усунення вищевказаних бар'єрів, в тому числі визначення ролей і обов'язків відповідних зацікавлених сторін.
  • Заохочення європейських фермерів до виробництва нехарчових біоенергетичних носіїв та нарощування потенціалу господарюючих суб'єктів та інших зацікавлених сторін для створення сталих місцевих ланцюжків постачання біоенергетики.

Контактна особа від НТЦ "Біомаса": Олександра Трибой (Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

Автори публікації відповідальні за її зміст. Представлена інформація може не збігатися з позицією Європейського Союзу. Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, представленої на даному сайті.

Біоенергетична асоціація України

Проект BIOPLAT-EU

uref-17

 

Контакти

тел./факс: (+38 044) 456-94-62
тел./факс: (+38 044) 453-28-56

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса, карта та інші контакти.