03.jpg

Научно-технический центр «Биомасса»

Мы делаем будущее зеленым!

В4В – це проект, що фінансується рамковою програмою Європейського Союзу Горизонт 2020.

Основні цілі проекту:

  • Визначити найбільш перспективні комерційні сегменти ринку, для яких можна рекомендувати перехід від викопних видів палива до біомаси.
  • Розробити бізнес-стратегії та моделі.
  • Передати ноу-хау щодо організації поставки і використання біомаси.
  • Підготувати розробників проектів, консультантів, операторів енергоустановок та працівників енергосервісних компаній для оцінки та розробки проектів в системах централізованого теплопостачання і в секторах, де теплова енергія споживається на власні потреби.
  • Переконати зацікавлені сторони у перспективних можливостях використання біомаси для виробництва теплової енергії на місцях.
  • Надати інформацію приймаючим рішення особам про заходи, що можуть прискорити впровадження технологій виробництва теплової енергії з біомаси.

Семінар присвячений актуальним аспектам виробництва теплової енергії з біомаси, включаючи ресурсну базу, логістику постачання біопалива, обладнання для виробництва теплової енергії з біомаси, представлене на ринку України, законодавчі аспекти, питання тарифоутворення на теплову енергію, приклади успішного впровадження біоенергетичного обладнання. Для учасників семінару також передбачено ознайомлення та практичне заняття з електронними калькуляторами, розробленими у рамках проекту В4В. Ці калькулятори можуть використовуватися для оцінки техніко-економічних показників проектів з теплопостачання на біомасі.

Програма семінару включає технічну екскурсію на біоенергетичний об’єкт у с. Княжичі Київської області: 2 котла потужністю по 3,5 МВт на деревній трісці у теплиці.

Запрошуємо вас взяти участь у тренінг-семінарі!
Місце проведення: м. Київ, вул. Желябова, 2А, кімн. 116.
Дата і час проведення: 06 вересня (9:30-16:45) та 07 вересня (9:30-12:00, технічна екскурсія 12:00-15:00).

Участь безкоштовна, кількість учасників обмежена – обов’язкова попередня реєстрація.

Програму Другого тренінгу-семінару можна завантажити за посиланням.

Проект uP_running

Биоэнергетическая ассоциация Украины

Международная конференция "Энергия из биомассы 2017"