06.jpg

Научно-технический центр «Биомасса»

Мы делаем будущее зеленым!

В4В – це проект, що фінансується рамковою програмою Європейського Союзу Горизонт 2020.

Основні цілі проекту:

  • Визначити найбільш перспективні комерційні сегменти ринку, для яких можна рекомендувати перехід від викопних видів палива до біомаси.
  • Розробити бізнес-стратегії та моделі.
  • Передати ноу-хау щодо організації поставки і використання біомаси.
  • Підготувати розробників проектів, консультантів, операторів енергоустановок та працівників енергосервісних компаній для оцінки та розробки проектів в системах централізованого теплопостачання і в секторах, де теплова енергія споживається на власні потреби.
  • Переконати зацікавлені сторони у перспективних можливостях використання біомаси для виробництва теплової енергії на місцях.
  • Надати інформацію приймаючим рішення особам про заходи, що можуть прискорити впровадження технологій виробництва теплової енергії з біомаси.

Семінар присвячений актуальним аспектам використання різних видів біомаси для виробництва теплової енергії (міскантус, пожнивні залишки вирощування кукурудзи на зерно), необхідному для цього обладнанню, логістичним питанням, новій моделі ринку теплової енергії в Україні, що пропонується замість існуючої, прикладам успішного впровадження біоенергетичного обладнання та ін. Для учасників семінару також передбачено ознайомлення та практичне заняття з електронними інструментами Excel, розробленими у рамках проекту В4В. Ці інструменти можуть використовуватися для оцінки техніко-економічних показників проектів з теплопостачання на біомасі. Програма семінару включає технічну екскурсію на біоенергетичний об’єкт у с. Дрозди Київської області (соломоспалювальний котел потужністю 980 кВт).

Запрошуємо вас взяти участь у тренінг-семінарі!

Місце проведення: м. Київ, вул. Желябова, 2А, кімн. 116.

Дата і час проведення: 14 листопада (9:30-16:45) та 15 листопада (9:30-12:00, технічна екскурсія 12:00-18:00).

Участь безкоштовна, кількість учасників обмежена – обов’язкова попередня реєстрація.

Програму Третього тренінгу-семінару можна завантажити за посиланням.

Проект uP_running

Биоэнергетическая ассоциация Украины

Международная конференция "Энергия из биомассы 2017"